GoldenGlory

Forum gildii GoldenGlory


#1 2008-12-23 23:10:16

Gladius_Victus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 95
Punktów :   

AKADEMIA vs. DruzynaPierscienia

Karick - 70poziom
kirholm - 64poziom
krzemien87 - 62poziom
Gladius_Victus - 60poziom - JA 
marabut - 57poziom


Panowie
Zamierzacie grać od
27 grudnia 2008r. o godzinie 15:00
do
30 grudnia 2008r. do godziny 19:40
w gladiatusa???

Widzę proste rozwiązanie
Założyć na ten czas łezki i blokować kolegów z poziomów 53-41

Wystarczy kilka pkt i wojna wygrana

Co wy na to???

Offline

 

#2 2008-12-23 23:16:53

Karick

Użytkownik

Skąd: Tarnobrzeg :)
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: AKADEMIA vs. DruzynaPierscienia

Ja jestem za tą wojną, jednak nie w tym terminie Oczywiście jeśli zajdzie potrzeba to z pewnością pojawię się i nafarmię ich ile wlezie. Aż sobie zapamiętają, że wojny z Nami nie prowadzi się na świętach xD Jest to okres po świętach czyli już po całej tej "zawierusze" związanej ze świętami więc powinienem znaleźć odrobinę czasu żeby ich zbić ^^ Na Mnie możecie liczyć
BTW.Karick-71 lvl

Offline

 

#3 2008-12-23 23:45:19

Gladius_Victus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 95
Punktów :   

Re: AKADEMIA vs. DruzynaPierscienia

wiesz chodzi o to ze na bank nie mogą nas trafić
trzeba sie tak zastawić by nabić tych kilka pkt a potem załorzyć łezki i czekać aż bedzie koniec wojny

no i załatwić bloki dla osób które są w zasięgu

kRLb7 - 57poziom
bako_zeus - 51poziom
Fuego - 48poziom

Offline

 

#4 2008-12-24 00:33:04

kirholm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: AKADEMIA vs. DruzynaPierscienia

dla mnie do dupy.mialem zamiar troche pograc i nabic troche leveli i statow wiec jak dla mnie wojna odpada.jak zaloze lezki to sobie nie pogram.a pozatym albo walczymy albo nie

Offline

 

#5 2008-12-24 00:36:51

kirholm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: AKADEMIA vs. DruzynaPierscienia

a pozatym na ostatniej wojnie siedzialem z 15 godzin .juz za stary na to jestem nie mowiac juz o tym za wypilem chyba z litra wody z nodow a czasy picia mam juz za soba.nie wiem czy to klimat w chicago ale w polsce moglem wiecej.pozatm zona bedzie miala wolne a juz krzywo patrzy na to ze tyle gram

Offline

 

#6 2008-12-24 00:37:39

Gladius_Victus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 95
Punktów :   

Re: AKADEMIA vs. DruzynaPierscienia

mysle ze juz nie trzeba nowych odpowiedzi
nie przyjmujemy wojny

Offline

 

#7 2008-12-24 11:59:25

Karick

Użytkownik

Skąd: Tarnobrzeg :)
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: AKADEMIA vs. DruzynaPierscienia

Ja bym to widział tak
Gdyby wypowiedzieli Nam jeszcze jedną wojnę to możemy zastosować taką taktykę. Możemy wynegocjować(co będzie rzeczą łatwą), że w zamian za tą zasadę +/- 9 lvl możemy uszczuplić skład(Sami to potwierdzili w temacie wojny). Skoro Ci najsłabsi nie będą się liczyć nie będziemy musieli ich blokować, oni nie będą musieli 'płakać', a co za tym idzie mogą nas blokować. Nas zrobi się trochę mniej, sporo osób jest w naszym zasięgu(Ja nie puknę 3-ech, ale to wina sprzętu, który mam zamiar w najbliższym czasie zmienić), a My będziemy mieli wsparcie od 'ogonka' akademii plus pomoc z głównej. Posiedzielibyśmy jeden wieczór i natłukli niemiłosierną liczbę punktów, a potem szyderczo 'rozpłakali się', a oni bezradni odliczaliby czas do końca wojny . Jeśli rzuciliby się na tych słabszych i zaczęli masowo wklejać raporty z walk z nimi i tak nic by tym nie wskórali czyli wojnę automatycznie byśmy wygrali   Nie wiem czy te szaleńcze ataki na słabszych nie podeszłyby pod oszustwa na wojnie, ale to chyba najmniejszy problem :] Oczywiście gdybyśmy zobaczyli ataki na słabszych graczy, automatycznie zaczęlibyśmy ich blokować, ewentualnie oni również posiedzieliby w łezkach Moim zdaniem, mamy szanse na wygranie tej wojny, jednak nie w tym terminie. Możemy ją przyjąć, ale po NOWYM ROKU !  A teraz niestety, ale stracimy 1 pkt w rankingu.

Offline

 

#8 2008-12-24 13:37:57

chrupek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: AKADEMIA vs. DruzynaPierscienia

stracimy jeden pkt a po nowym roku usiadziemy i skopiemy im dupe... bedzie duzo czasu to bede mogl Was wszystkich blokowac, do tego lezki i bedzie dobrze

Offline

 

#9 2008-12-25 20:08:28

Gladius_Victus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 95
Punktów :   

Re: AKADEMIA vs. DruzynaPierscienia

ja po nowym roku zamierzam tez torche itemkow dokupic takze bede o wiele silniejszy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metinboty.pun.pl www.animesession.pun.pl www.skijumpingmanager.pun.pl www.koszalinhh.pun.pl www.clannara.pun.pl