GoldenGlory

Forum gildii GoldenGlory


#1 2008-12-03 16:48:48

Gladius_Victus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 95
Punktów :   

POst Xardassa

Skasowany już pościk naszego ukochanego   ..::Xardas::.. zamieszczony dzisiaj na forum gladiatusa:

po 1 kamilakamila1 ty tredowata brudna kur_wo masz suty jak wentyle od stara i sie wpierdalasz tam gdzie nie trzeba mozesz mi obciagnac mhm albo nie bo masz kile , HIVa itp mozesz zanowi obciagnac bo on to lubi za pieniadze

po 2 Roel myslisz ze jestes kozak a dostalbys w cope to by zajeczalo ;] wku_rwiasz bardzo mnie tymi madrosciami a tak to ch_uja wiesz i klamiesz na wojnie ;/

po 3 malenstwo masz cos chlopie z glowa jestes tak popier|dolony ze mnie ch_uj piecze jak widze twoje posty bez kitu idz do psychologa

po 4 ryzy jestes wogole taki niedoj_ebany ze szok nie umiem okreslic twojej glupoty ze zyjesz w patolgii to nie watpie poje_bancu idz staremu obciagnac sory starej ;/ , mam dla ciebie zyczenia z okazji świąt życze ci ch_uja na czole, złamania karku i połamania nóg na schodach i żeby ci ch_uj urusł o jakieś 5cm, będziesz miał wtedy 10cm, grzyba na fiu_cie i pryszcza na dupie ty koczkodanie.

po 5 -ja- jestes taki sam przyj_ebany jak polowa tego ser / o ch_uj ci chodzi niedoje_bane dziecko pozjadales rozumy bo chodzisz wyzerowany

po 6 sammael jestes zje_bany myslisz ze gra to real idz do lekarza moze ci zrobia trepanacje czachy i bedzie good a i tak dostajesz ,bedziesz dostawal od dragona ;] , miales erekcje jak ze mna wygrales <lol2> i dawales do gildii raport a brudasy z palca strzelali

po 7 wielu jest jeszcze poj_ebow pominietych ehh nie chce mi sie pisac mam to w dupie jedyna porządna gildia to lol i moja e_s mowcie co chcecie a brudasy to prze kur_wy tak od nich je_bie sperma swinska ze mdlalem u nich w gildii
gg calkiem spoko gildia tylko roel zabrania wielu rzeczy tak to jest w miare ale atmosfera zara_bista ;] brudasy zmiecie lekarzy bo ten was w ch_uja robie 8-)

po 8 zan jestes najwiekszym oszustem na ktorym poznalo sie pare osob udawales ze nie grasz pisales pozegnania a okazalo sie ze biafra to byles ty , masz cos z glowa i ch_uj mnie to obchodzi siedz w tym gl w przeciwnosci od ciebie umiem powiedziec nie mam nadzieje ze cie wyj_ebia z go i dostaniesz bana na 17 s ;]

pozdro dzieci neo


fajnie sie gralo dopóki nie zrobili upka i zanim nie odeszlo wielu super graczy jak np alien , sauran hrh , pacemaker i inni
ale musze powiedziec jedno bylem 1 z zalozycieli brutals eh ale fajnie sie was zeruje a ja niestety nie jestem atakowany przez was bo sie boicie ;D


a teraz kogo chce pozdrowic
Dr@ggon21 – poznalismy sie w niemilych okolicznosciach i bylismy wrogami ale poznales sie na brudasach i zostalismy najlepszymi kolegami ( przynajmniej za takiego ja cie uwazam ) szkoda bedzie sie z toba zegnac ale bedziemy w kontakcie , napi_erdol ode mnie brudasa i badz w koncu top1
hunter byles super kolega na poczatku mojej przygody , nauczyles mnie wielu rzeczy przydatnych
cooler8 od zawsze bylismy qmplami , jeszcze w ts i do tej pory tak pozostalo kiedys bylismy tak daleko w top a teraz jestes 3 tak trzymaj
vinci tez byles zawsze spoko ;D
h******* bylas bardzo dobra kolezanka , nie chce zdradzac twojego nicku bo bedziesz bita przez glabow ehh powodzenia
wierak czy tez dr@@x duzo mi wytlumaczyles heh byles super kolo
pawel_D poznalismy sie juz w blood i bylo super pnij sie w rankingu kolego
jest duzo osob o ktorych chcialbym napisac ale nie ma miejsca wiec wypisze nicki

..::Arthur::.. andre18812 blady85 kujan50 Ninja piotreknie Konrad85 sirdomins Zao yo11 gogin Malike italex , leris , mak i wielu innych
a takze z ser 12 mark , mateus , syki powodzenia chlopaki
chce bardzo przeprosic za to wulgarne pozegnanie ale moja cierpliwosc tez sie konczy wiec zapamietajcie mnie takiego jakiego bylem a nie z opowiadan kogos pozdro ( jeszcze tu wroce )

zapomnialem dodac
RYZY TO CI_PA I CHODZI DO ZAWODOWKI BO LEDWIE GO PRZEPUSCILI W GIMNAZJUM xD xD xD

-------------------

a tu screeny:


http://img359.imageshack.us/img359/4647/53889878sc4.th.jpg

http://img152.imageshack.us/img152/6597/36802372ce4.th.jpg

http://img152.imageshack.us/img152/6875/71568560xo6.th.jpg

---------------------------------------

..::Xardas::.. - jesteś po prostu the best

Offline

 

#2 2008-12-03 18:01:07

Karick

Użytkownik

Skąd: Tarnobrzeg :)
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: POst Xardassa

Hahah czytałem w oryginale :] Umierałem ze śmiechu przez 10 minut Dobrze, że takie dzieci jak on nie wytrzymują presji i odchodzą :>

Offline

 

#3 2008-12-03 18:16:29

roel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 14
Punktów :   

Re: POst Xardassa

a dlaczego już tego nie ma? on spękał i usunął? moderatorzy usunęli? kurde, że też nie miałem możliwości odpisać xD ten temat to byłaby bomba! od razu by się forum s14 rozruszało ^^,

Offline

 

#4 2008-12-03 20:24:12

Gladius_Victus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 95
Punktów :   

Re: POst Xardassa

No nie przesadzaj że nie wiesz za co taki pościk może zostać usunięty

Offline

 

#5 2008-12-03 21:22:41

Karick

Użytkownik

Skąd: Tarnobrzeg :)
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: POst Xardassa

Temat możesz jeszcze zobaczyć jest w "Pracownia Moderatorów" Wątpię jednak czy będziesz mógł dać mu ripostę

Offline

 

#6 2008-12-03 21:28:57

Karick

Użytkownik

Skąd: Tarnobrzeg :)
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: POst Xardassa

Offline

 

#7 2008-12-04 09:53:48

roel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 14
Punktów :   

Re: POst Xardassa

wiem wiem, już wczoraj znalazłem ;PPP
glad, wiem za co został usunięty ten temat B-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shounenforum.pun.pl www.chaosofworld.pun.pl www.zielonezycie.pun.pl www.justynian.pun.pl www.inzsr2006.pun.pl